Agentka nieruchomości Terranum Agnieszka Radzi

Jako agentka nieruchomości zajmuję się pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie nieruchomości w Warszawie i najbliższej okolicy, a także w Krakowie.

Mam biuro w Centrum Warszawy, na ul. Krochmalnej 32, gdzie łatwo do mnie dotrzesz, wpisując w Google Terranum. Bezpośredni kontakt również przez telefon: tel. 662 656 930.

Formularz do wysłania zapytania, znajdziesz z kolei => TUTAJ. Odpowiem Ci wtedy mailowo.

Pomagam przy zgromadzeniu niezbędnych dokumentów potrzebnych do sprzedaży.
Zajmuję się skutecznym poszukiwaniem kupujących i najemców dla klientów.

Osobom, które chcą skutecznie inwestować w nieruchomości, pomagam ustalić strategię i znaleźć odpowiednie nieruchomości, które przynoszą zwrot zainwestowanego kapitału od razu, a nie za 10 czy 20 lat.

Prowadzę selekcję przy poszukiwaniu odpowiednich najemców do wynajmowanych nieruchomości.

Dla osób zajętych, a także tych, którzy nie mieszkają w Warszawie, świadczę usługi nadzoru nad nieruchomością.

Dla sprzedających, którzy mieszkają poza Warszawą (za granicą lub w innym mieście), przygotowuję do sprzedaży nieruchomości tak, aby wiązały się z jak najmniejszą ilością podróży, np. przyjazd na samą transakcję, co pozwala zaoszczędzić znaczne kwoty.

Prowadzę wsparcie w zakresie wypełnienia dokumentów i wniosków dotyczących wszelkich spraw związanych z nieruchomościami.

Możesz mnie potrzebować, gdy chcesz sprzedać, wynająć czy kupić nieruchomość. 

Zapraszam do kontaktu: tel. 662 656 930

Agentka nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem  

Działam  na rynku nieruchomości od 1996 roku, a od 2007 roku jako licencjonowany pośrednik w zakresie sprzedaży, wynajmu, najmu i kupna oraz inwestycji w sektorze nieruchomości. Licencję zdobywałam, gdy jeszcze obowiązywały Państwowe Egzaminy (licencja 7420). Znajdziesz mnie w Centralnym Rejestrze Pośredników.

Dzięki wykształceniu związanemu z nieruchomościami mogę lepiej wykonywać zawód pośrednika, popularnie zwany agent nieruchomości.
Ukończyłam hotelarstwo, inwestycje kapitałowe i liczne szkolenia związane z prawem, wystrojem wnętrz, nieruchomościami i rozwojem osobistym.

Prywatnie: podróżuję, fotografuję

Rejon: Warszawa i okolice.
Więcej: pl.linkedin.com/in/agnieszkawlodarczyk/pl